Ubezpiecz swoje okulary!

ubezpieczenia okularów
ubezpieczenia okularów

Ubezpiecz swoje okulary!

Colonnade, polski ubezpieczyciel, rozpoczął współpracę dostawcą systemów dla salonów optycznych. W ramach projektu oferowane jest ubezpieczenie okularów korekcyjnych, okularów z powłokami ochronnymi bez korekcji z wyłączeniem okularów przeciwsłonecznych, zakupionych jako nowe we współpracującym salonie optycznym.

Ochrona okularów na wyciągnięcie ręki

Colonnade zapewnia klientom możliwość ubezpieczenia swoich okularów korekcyjnych, jak i tych z powłokami ochronnymi, bez korekcji. To znaczy, że niezależnie od tego, czy nosisz okulary na co dzień, czy tylko od czasu do czasu, możesz skorzystać z tej ochrony. Polisa obejmuje wiele różnych rodzajów ryzyka, od nieszczęśliwych wypadków po szkody wyrządzone przez dzieci, aż po utratę okularów z powodu kradzieży z włamaniem lub rabunku.

ubezpieczenie okularów od nieszczęśliwych wypadków

Oferowane ubezpieczenie to tzw. „all risk,” co oznacza, że jesteś chroniony przed praktycznie każdym nieprzewidzianym zdarzeniem. W przypadku nieszczęśliwych wypadków, szkód spowodowanych przez dzieci, działalności użytkownika lub nawet przez czworonogi, Colonnade jest gotowe pomóc. Ochrona działa przez całe 12 miesięcy od zakupu polisy, a suma ubezpieczenia może wynosić aż do 5 tys. zł.

Dla kogo jest to rozwiązanie?

Tego typu ubezpieczenie może zainteresować szczególnie osoby, dla których zakup okularów jest sporym wydatkiem i obawiają się kosztów związanych z ewentualną ich utratą lub uszkodzeniem. Koszt polisy to zwykle tylko kilka procent wartości okularów, co sprawia, że ochrona jest dostępna dla wielu ludzi.

Co to jest embadded insurance

Embedded insurance to forma ubezpieczenia, która jest zintegrowana z innymi produktami lub usługami i jest dostępna w ramach tych produktów lub usług. W praktyce oznacza to, że ubezpieczenie jest wbudowane (zintegrowane) w ofertę innej firmy, często jako opcja dodatkowa dla klientów. To może obejmować ubezpieczenia sprzętu elektronicznego sprzedawanego w sklepach, ubezpieczenia rezygnacji z podróży w serwisach rezerwacji biletów lotniczych lub ubezpieczenia wypożyczonego samochodu podczas dokonywania rezerwacji na platformie wynajmu samochodów.

ubezpieczenie ukularów umowa

Istota embedded insurance polega na tym, że klient ma możliwość zakupu ubezpieczenia wraz z głównym produktem lub usługą, co jest wygodne i zapewnia ochronę w sytuacjach, które mogą się wiązać z danym produktem lub usługą. Przykładowo, ktoś, kto rezerwuje lot online, może jednocześnie zakupić ubezpieczenie na wypadek konieczności anulowania podróży. To pozwala na uproszczenie procesu zakupu ubezpieczenia i dostęp do ochrony bez potrzeby kontaktowania się z oddzielnym ubezpieczycielem.

Embedded insurance staje się coraz bardziej popularne, ponieważ firmy starają się oferować bardziej kompleksowe i wygodne rozwiązania dla swoich klientów. Oznacza to, że klienci mogą korzystać z ubezpieczenia w bardziej zintegrowany sposób, a firmy mogą zwiększyć swoją ofertę i konkurencyjność na rynku.

Podsumowanie

Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań nowych okularów i zastanawiasz się, jak najlepiej chronić swoją inwestycję, to warto rozważyć ubezpieczenie okularów od Colonnade. Ta innowacyjna forma ochrony daje ci pewność, że Twoje cenne okulary będą zabezpieczone przed wieloma ryzykami.

Twoje oczy zasługują na najlepszą ochronę, a Colonnade może ci ją zapewnić. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą kupić nowe okulary i jednocześnie zabezpieczyć je przed nieprzewidzianymi zdarzeniami.