Zespół 2020-03-10T09:40:51+00:00

Poznaj nasz zespół:

Joanna Szałas
W salonie OkoEkspert zajmuje się badaniem ostrości wzroku, doborem okularów oraz zindywidualizowanych soczewek okularowych. Uwielbia swoją pracę, z optyką jest związana od ponad 15 lat, okulary nosi od zawsze, a z soczewkami kontaktowymi jest na ty.
Lubi dobra książkę, film i jazdę rowerem.

Marek Włodarczyk
Ma naturalny dar do manualnych zadań, składa okulary od ponad dekady oraz daje im drugie życie – naprawia je. Ma zamiłowanie do tworzenia biżuterii, fascynuję się sztuką użytkową i wrażeniową. Interesuje się technologią i jej wpływem na ludzi – jest fascynatem fantastyki naukowej, a szczególnie faktem, że pomysły twórców sf stają się naszą codziennością.

Aneta Bujnowska
To absolwentka Szkoły Optycznej w Łodzi. W OkoEkspert nie tylko doradza w doborze okularów i soczewek okularowych, ale i przeprowadza badanie wzroku. W zawodzie pracuje już od kilku lat i nie wyobraża sobie wykonywać innego zajęcia. Do każdego klienta stara się podejść indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem, tak aby okulary dla noszącego stały się dodatkowym atutem. Jej pasją jest chodzenie po górach i podróżowanie, ale najbardziej ceni czas spędzony w gronie przyjaciół.

Monika Wurszt
Jestem okularnicą z ponad 20 letnim doświadczeniem, obecnie prawie rok użytkuje soczewki progresywne i nie wyobrażam sobie bez nich codziennego życia. Głęboka wrażliwość i artystyczna dusza powodują, że dobór opraw i soczewek okularowych to dla mnie czysta przyjemność i wielka pasja

Sylwia Kasprzyk
Absolwentka kosmetologii, paleta barw jej nie straszna. Choć na zdjęciu niezwykle spokojna, na co dzień pełna energii i optymizmu. Nie mamy wątpliwości że poradzi sobie z doborem idealnych opraw i soczewek okularowych spersonalizowanych tylko dla Ciebie Pokaże i nauczy każdego zakładać soczewki kontaktowe- sama nosi je na codzień, na zmianę z okularami. Świetna stylistka z 7 letnim stażem. Odbyła wiele szkoleń, zmysł estetyczny jak sama o sobie mówi ma od dziecka. Prywatnie uwielbia ruch, jazdę na rowerze, bieganie, jazdę konną, narty oraz podróże. Miła i życzliwa z niej dziewczyna 😄

Diana Rosłowska
Choć to jedna z najmłodszych osób w naszym zespole, jej relacja z branżą optyczną to miłość od pierwszego wejrzenia. Dzięki zainteresowaniu bieżącymi trendami świetnie radzi sobie przy wyborze oprawek podkreślających unikatowy charakter każdego klienta. Pomimo braku wady wzroku uwielbia nosić okulary, ponieważ uważa je za element biżuterii. W chwilach wolnych od pracy z przyjemnością zgłębia barwną kulturę i sztukę Dalekiego Wschodu.

Agnieszka Michalska
Jestem osobą bardzo otwartą do ludzi. Zawsze uśmiechnięta (gaduła), nawiązująca szybko kontakty. Moja praca to jednocześnie moja pasja. Zakochana w oprawach okularowych, doborach, wyborach, możliwości zmian wizerunku u siebie i innych. Uwielbiam dobra muzykę kino i książkę. Moja rodzina to jednocześnie energia radość i szczęście, którym się dzielę.