Salon Optyczny 2019-08-17T13:34:52+00:00

Dobre okulary to połączenie wysokiej jakości opraw i soczewek okularowych, dlatego oferowane przez nas marki nie są przypadkowe. Kierując się wieloletnim doświadczeniem w branży umieściliśmy w ofercie oprawy i szkła producentów gwarantujących najwyższą jakość.

Okulary wykonujemy we własnym laboratorium. Nowoczesny park maszynowy i kilkunastoletnie doświadczenie optyka gwarantuje niezwykłą dokładność przy krótkim czasie realizacji zlecenia.

 

W ofercie posiadamy blisko tysiąc modeli okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych w trzech przedziałach.


Standard:

Obejmuje oprawy w cenie 59 – 170 zł i stanowi około 20 % ekspozycji.
– zalety: wysoka jakość, przystępna cena, modne wzory i kolory, etui w zestawie.


Premium:

Obejmuje oprawy z przedziału 190 – 370 zł – i stanowi około 50 % ekspozycji.
zalety:
bardzo wysoka jakość materiałów, duży wybór kolorów i rozmiarów, nowoczesne wzornictwo, w komplecie zestaw akcesoriów do przechowywania i czyszczenia, dostęp do części zamiennych po okresie gwarancji.


Exclusive :

To segment światowych marek: Xavier Garcia, Christian Lacrua, Pepe Jeans, Oga, Koali, Nomad w cenach od 390 do 920 zł:
Zalety: najwyższa jakość wykonania i materiałów, zawsze najnowsze trendy w modzie, modele ultra lekkie gwarantujące najwyższy komfort użytkowania, dostęp do części również poza granicami kraju przez wiele lat, markowe akcesoria w zestawie. Kolekcję exclusive kierujemy do osób, które chcą nosić markowe okulary i pozostać oryginalnym.

Nasza oferta jest niepowtarzalna.

Soczewki okularowe:

Jakość widzenia w głównej mierze zależy od doboru właściwej korekcji. Dopełnieniem tego są soczewki okularowe, których jakość określają użyty do produkcji materiał oraz nakładane na niego powłoki. Jako specjaliści doradzimy Państwu, jaki typ soczewek będzie odpowiedni do Waszej korekcji, wybranej oprawy, wykonywanej pracy czy stylu życia. Oferowane przez nas szkła cechuje bardzo długa żywotność powłok, krystaliczna przejrzystość, łatwość adaptacji w przypadku okularów progresywnych.

Specjalizujemy się w doborze i wykonywaniu okularów progresywnych. Jeżeli myślą Państwo o tego typu rozwiązaniu i mają obawy o adaptację bądź próba przyzwyczajenia się nie powiodła – my zapewniamy gwarancję adaptacji. Daje ona możliwość wymiany takich okularów na dwie pary jedoogniskowych w podobnej cenie do 45 dni od odbioru. Właściwy dobór korekcji oraz konstrukcji szkieł, dokładne pomiary i montaż soczewek w oprawie zapewnia nam obecnie 98 % poziom adaptacji.

 

 

Oprawki dla dzieci:

 

Okulary słoneczne:

Okulary sportowe i ochronne BHP
Dla osób aktywnych ruchowo, które ogranicza wada wzroku polecamy okulary sportowe z możliwością montażu szkieł korekcyjnych:

Dla osób potrzebujących jednocześnie ostrego widzenia i ochrony oczu podczas prac ślusarskich i.t.p. oferujemy ramki osłaniające z wkładką korekcyjną: