O nas 2019-08-17T13:35:29+00:00

Zaledwie po dwóch latach działalności marka OkoEkspert stała się znanym i polecanym specjalistą z zakresu optyki i okulistyki na mapie Kielc i okolic. Już klika tysięcy osób powierzyło nam opiekę nad swoim wzrokiem i wizerunkiem, dokonując w naszych salonach badania wzroku i zakupu doskonałych okularów. Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby go nie stracić.

Zabiegając o Wasze zadowolenie, przykładamy szczególną uwagę do profesjonalnej obsługi. Nasz zespół to specjaliści posiadający odpowiednie wykształcenie i przede wszystkim wieloletnie
doświadczenie w branży. Pracujemy na aparaturze najwyższej jakości, co daję nam możliwość bardzo dokładnych pomiarów optometrycznych oraz optycznych. Są one szczególnie ważne przy wykonywaniu okularów o wysokiej korekcji oraz okularów progresywnych. Państwa okulary wykonujemy we własnym laboratorium optycznym, dlatego mamy pewność, że ich parametry montażowe są bardzo precyzyjne i zapewniają idealne widzenie.

Naszym atutem jest kompleksowość usług. Wykonujemy pełne badania okulistyczne dla dorosłych i dzieci od 5 roku życia. Poprzez badania obrazowe na tomografie optycznym ( OCT, GDX ) mamy możliwość diagnozowania i leczenia większości chorób oczu. Dla klientów, którzy chcą zakupić okulary oferujemy BEZPŁATNE , bardzo precyzyjne badanie optometryczne. Dobieramy również soczewki kontaktowe.

Oferta salonu optycznego to blisko tysiąc modeli opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych.
Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży do współpracy wybraliśmy producentów, których oprawy i soczewki okularowe są doskonałej jakości i gwarantują najwyższy komfort użytkowania. Na wszystkie wyroby udzielamy gwarancji na okres od 2 do 3 lat oraz dożywotni i bezpłatny serwis. Zakres usług naszego laboratorium optycznego jest nieograniczony. Specjalizujemy się w wykonywaniu nietypowych zleceń takich jak: pryzmaty, wysokie korekcje sferyczne i cylindryczne, okulary wiercone typu „ Patent”, okulary ochronne i sportowe z korekcją. Naszą domeną są okulary progresywne.

OkoEkspert – teraz Ty zobacz różnicę, inni już widzieli.

W przypadku pytań dotyczących naszej działalności, bądź oferty prosimy o kontakt poprzez facebook.